Tradiční bankovní převod / PayPal - Paton
CHOOSE YOUR LANGUAGE
follow us

Tradiční bankovní převod / PayPal

Podporujeme dvě formy platby.

Tradiční převod na náš bankovní účet


Platba se provádí tradičním bankovním převodem na náš bankovní účet. Do názvu převodu prosím napište číslo své objednávky. Platbu ve výši částky objednávky je třeba provést na následující údaje:

MasterWeld Sp. z o. o.
Adresa: Kapitalowa 4, 35-213 Rzeszów
Číslo bankovního účtu IBAN: PL 02 1050 1562 1000 0090 8133 0053
BIC: INGBPLPW

Upozorňujeme však, že pokud zvolíte klasický bankovní převod, může se odeslání zboží zpozdit do doby, než naše banka obdrží vaše peníze.

PayPal

PayPal je online finanční služba – elektronická peněženka nebo virtuální peněženka. Umožňuje vám platit za zboží pomocí zabezpečeného online účtu vytvořeného u společnosti PayPal. Účet je integrován s bankovním účtem, kreditní nebo debetní kartou, která je k němu přidána. Může také fungovat jako peněženka tím, že ukládá nashromážděné finanční prostředky. Při provádění elektronických plateb pomocí služby PayPal si můžete vybrat, kterou kartu nebo účet k platbě použijete. Jednu z nich můžete také nastavit jako výchozí platební metodu a bude vybrána automaticky.

Elektronická peněženka PayPal má mnoho využití, je zdarma a podporuje platby ve více než 200 zemích a 25 měnách. S účtem PayPal můžete zefektivnit proces pohybu peněz online: odchozí platby, příchozí platby i samotné hromadění a správu prostředků na účtu.

Volbou platby PayPal máte jistotu, že vaše objednávka bude zpracována okamžitě poté, co od vás obdržíme platbu.